Blog

Olejki eteryczne w domowej apteczce – bezpłatny wykład, 14.03.2019


Alicja | Marzec 11, 2019 4:28 pm | , , , ,

Serdecznie zapraszam na spotkanie z olejkami ETERYCZNYMI czystej klasy terapeutycznej (CTPG). Opowiem o tym czym są olejki, jak ich bezpiecznie używać, o ich efektywności oraz wszechstronnym zastosowaniu. Olejki w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną to według mnie najlepsze rozwiązanie. Tysiące osób na świecie stosuje te proste, naturalne środki dla zdrowia i wzmocnienia siebie i rodziny.

 

Jeśli poszukujesz naturalnych rozwiązań dla wsparcia zdrowia swojego i swojej rodziny to spotkanie jest właśnie dla CIEBIE!:)

 

Każdy uczestnik spotkania otrzyma BEZPŁATNĄ próbkę jednego z najpopularniejszych olejków!

 

Wykład odbędzie się 14 marca (czwartek) 2019r. w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji (CKR) ul. Surowieckiego 8 (na Ursynowie).

Zapisy w rejestracji przychodni lub pod numerem telefonu: 785 880 769 (wstęp jest bezpłatny – ilość miejsc ograniczona).

 

 

Wykład poprowadzi: MGR INŻ. ALICJA KULIŃSKA, dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz studiów podyplomowych na kierunku „Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne” na tym samym wydziale. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Pasjonatka zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Popularyzatorka wiedzy o wpływie żywienia na zdrowie człowieka. Zafascynowana możliwościami olejków eterycznych i ich zastosowaniem na co dzień.